Organizacja Piotra „Izaka” Skowyrskiego po raz kolejny postanowiła rozszerzyć zakres swojej działalności. Tym razem wybór padł na Teamfight Tactics.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych włodarze poinformowali nas, że Alan „Aki” Biały dołączy do Watahy. Jest to nieco zaskakujące, gdyż dotychczas działalność Dzików Izaka ograniczała się głównie do gier takich jak CS:GO, PUBG, Fortnite, Rainbow Six czy Zula.

Aki jest jednym z najlepszych graczy TFT w naszym kraju. W momencie pisania tego artykułu posiadał on ponad 500 punktów w challengerze, co plasowało go w ścisłej czołówce graczy na serwerze. Wystąpił on także, lecz bez większych sukcesów w turnieju Friendly Fire. Aki zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli Ultraligii Teamfight Tactics z trzypunktową stratą punktową do liderującego Mateusza “Kropekpobyku” Kuziara z Illuminar Gaming. Już dzisiaj będziecie mogli go zobaczyć reprezentującego Dziki, bowiem o godzinie 18:00 rozpocznie się następna kolejka TFT UL. Transmisja oczywiście na kanale Polsat Games.