Pierwszym spotkaniem w rozpoczynającym się dzisiaj turnieju kwalifikacyjnym w Państwie Środka było starcie obecnych Mistrzów Świata – Invictus Gaming z JD Gaming. Po pięciu zróżnicowanych w przebiegu odsłonach, Rookie i spółka odnieśli zwycięstwo, które pozwoli im zmierzyć się jutro z Top Esports.

Mecz rozpoczął się od prawdziwego manifestu siły JD Gaming, kiedy ekipa po prostu zdemolowała zagubione na Summoner's Rift Invictus Gaming. Zdecydowanie zbyt agresywni w atakach byli zarówno Rookie, jak i TheShy, co znacząco osłabiło formację, która w zeszłym roku sięgnęła po Puchar Przywoływaczy. IG otrząsnęło się jednak w drugiej odsłonie, a w trzeciej odpowiedziało kompletną dominacją. JDG zdołało się podnieść jeszcze raz, lecz ostatnia, decydująca rozgrywka należała w pełni do graczy Invictus Gaming.

Tym samym, Invictus Gaming awansowało do finału turnieju kwalifikacyjnego, w którym czeka już ekipa Top Esports. Czy formacja będzie miała okazję obronić zeszłoroczny tytuł mistrzowski? Przekonamy się o tym już jutro.