Polski leśnik zostaje wybrany najlepszym rekrutem letniego sezonu Europejskich rozgrywek. Przyznano także nagrodę dla najlepszego trenera, która powędrowała w ręce Fabiana „GrabbZ” Lohmanna.

Jungler ledwo co zwyciężył w rywalizacji o miano najlepszego rekruta. Na drugim miejscu, dosłownie jeden punkt za nim, uplasował się jego kolega z drużyny, Emil „Larssen” Larsson. Pochwały są jak najbardziej zasłużone, jako że duo jungle-mid było ogromnie ważnym aspektem Rogue. Często to właśnie dzięki ich synergii wygrywali oni gry. A co ważniejsze, Polska jeszcze bardziej umacnia się jako kraj sprowadzający na międzynarodowe sceny świetnych graczy. Inspired to już kolejna osoba tuż po takich imionach jak między innymi Jankos z G2 Esports.

Dużą rolę w sukcesie G2 Esports odegrał ich trener, GrabbZ. Pomijając niepoważne picki w mało ważnych grach, potrafił on naprawdę solidnie przygotować zespół i poprowadzić draft. Jego starania nie zostały niezauważone, jako że to właśnie jemu przypada nagroda trenera sezonu. Sytuacja jest bardzo podoba jak w przypadku najlepszego rekruta. Tuż za GrabbZem uplasował się Hadrien „Duke” Forestier, który przegrał… jednym punktem.