Amerykański szkoleniowiec po roku spędzonym na wspieraniu czołowej formacji League Championship Series musi poszukać nowej pracy.

Koniec sezonu w League of Legends zbliża się wielkimi krokami. Jako, że wszystkie istotne międzynarodowe rozgrywki dobiegły końca, organizacje rozpoczynają roszady. Z posadą trenera Teamu SoloMid pożegnał się Tony „Zikz” Gray. Organizacja poinformowała o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych:

Biorąc pod uwagę wyniki osiągane przez TSM, decyzja włodarzy nie powinna nikogo zaskakiwać. Choć w rundzie wiosennej drużyna Sørena „Bjergsena” Bjerga zajęła wysokie drugie miejsce ulegając jedynie Team Liquid, to później można było zaobserwować tylko tendencje spadkową. Amerykańska organizacja nie zdołała wywalczyć awansu na mistrzostwa świata odpadając już w ćwierćfinale fazy pucharowej letniej edycji LCS. Wobec niedawnego przedłużenia kontraktu z Bjergsenem można się spodziewać, iż włodarze celują w awans na przyszłoroczne Worldsy. Najwidoczniej jednak uznali oni, iż celu tego nie będą w stanie osiągnąć z Zikzem w roli trenera.