Doczekaliśmy się jednego z największych zaskoczeń tego offsezonu. Ireneusz „Iluzjonist” Opaliński dołączy do Origen. Najprawdopodobniej zawodnik będzie pełnić rolę zmiennika dla gracza pierwszego składu, Aleksiego „Hiiva” Kaikkonena.

Według źródeł Ireneusz „Iluzjonist” Opaliński dołącza do Origen, gdzie będzie pełnić funkcję zmiennika dla Aleksiego „Hiiva” Kaikkonena, który także dołączył do składu przed wiosennym splitem EU LCS podczas przebudowy drużyny. Nie wiadomo czy zawodnicy będą wymiennie grać w pierwszym zespole czy wybrano podstawowego supporta.

Do tej pory Iluzjonist występował w PAM Esports, które w trakcie fazy zasadniczej ostatniego splitu Divisia de Honor zajęło dziesiąte miejsce, natomiast w trakcie Final Cup przegrało w 1/8 z G2 Vodafone. O swoim odejściu z zespołu zdecydował po udanym turnieju relegacyjnym, gdzie wraz z drużyną udało mu się wywalczyć utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Samo Origen po bardzo nieudanym poprzednim sezonie postanowiło zbudować skład od nowa. Wśród graczy znajdują się tacy zawodnicy jak Max „Satorius” Gunter czy Erik „Tabzz” Van Helvert. Zdecydowano się głównie na graczy, którzy nie mają dużego doświadczenia w EU LCS, a także na szerzej nieznanych takich jak NaeYun „NaeHyun” You.