Przed nami kolejny dzień emocji związanych z Alior Bank Ultraligą. Dzisiejsze starcia rozpoczną drugą połowę czwartego sezonu rozgrywek.

Na sam początek na Summoner's Rift załadują się zawodnicy Illuminar Gaming i 7more7 Pompa Team, którzy powalczą o to, aby umocnić swoją pozycję w górnej części tabeli. Obie formacje są mocnym kandydatem do top 3 sezonu, a patrząc na to, jak blisko znajdują się K1ck Neosurf i H34T Esports, będzie to naprawdę ważny pojedynek.

Po pierwszym pojedynku emocje z pewnością nie opadną. Będziemy mogli zobaczyć między innymi Gentlemen's Gaming podejmujące piratesports. Obie ekipy znajdują się w dolnej części tabeli, dlatego też mecz ten będzie dla obu niezwykle ważny. Punkt w takim spotkaniu odrobinę powiększy szansę triumfatora na play-offy. Tuż po tym na serwerze pojawią się gracze H34T Esports, którzy podejmą niepokonane do tej pory AGO Rogue. Jeżeli organizacja braci Malczyńskich będzie w stanie napsuć krwi mistrzom zeszłego sezonu Ultraligi, to będzie oznaczać, że również trzeba ich brać pod uwagę w dyskusji o najsilniejszych drużynach w sezonie.

Na sam koniec mierne do tej pory PRIDE zmierzy się z K1ck Neosurf. Dla finalistów EU Masters powinna to być łatwa wygrana, jednakże ich ostatnia mieszana forma sprawia, że nie można być tego w stu procentach pewnym.

Rozgrywki startują o 17:30. Transmisja tradycyjnie będzie dostępna na kanale Polsat Games.