Zakończył się sezon 0 rozgrywek Ultraligi. Po przegranej w Polskiej Lidze Esportowej gracze Illuminar Gaming zrewanżowali się Pompa Team i ponownie wrócili na tron najlepszej drużyny w kraju.

Od początku to gracze Illuminar Gaming prezentowali się znacznie lepiej. Pierwszą grę wygrali bez większych problemów. Na nic zdał się wybór Vel'Koza przez graczy Pompa Team. Delord rozegrał fantastyczne spotkania i praktycznie w każdej walce drużynowej blokował Kashtelana. Pompa Team po raz kolejny pokazała świetną odporność mentalną i już na drugiej mapie postawili o wiele trudniejsze warunki rywalom, ale ponownie to gracze iHG byli góra. Tym razem za sprawą świetnej dyspozycji Icebeasto.

Gracze Pompa Team w dalszym ciągu byli nieugięci i ostatecznie w trzecim starciu udało im się zdominować rywala we wczesnym etapie spotkania. Świetna dyspozycja Inspireda przekuła się na pierwszy punkt dla jego formacji. Inspired kontynuował swoją świetną grę i niedługo później zobaczyliśmy na tablicy wyników rezultat 2-2, co oznaczało, że ponownie w starciu tych dwóch drużyn zobaczymy piątą grę.

W decydującym spotkaniu Illuminar Gaming postanowiło zagrać dookoła Woolite, który tym razem w swoje ręce otrzymał Kai'Se. Była to świetna decyzja, gdyż nowy gracz Rogue Academy po otrzymaniu lekkiej przewagi był w stanie wziąć losy spotkania w swoje ręce. Dodatkowo błąd Pompy podczas walki o barona sprawił, że ostatecznie to gracze Illuminar Gaming zrewanżowali się i wygrali Ultraligę.