Kolejny zawodnik wznawia karierę. icon po Worldsach 2021 zrobił sobie przerwę i wiosną 2022 roku nie zobaczyliśmy go w żadnej drużynie. Natomiast teraz powraca i wspomoże Bilibili Gaming w trudnej drodze na mistrzostwa świata.

icon to przykład zawodnika, który ciężką i długą pracą oraz cierpliwością w końcu osiągnął swój cel. Chiński środkowy spędził aż pięć lat w Oh My God. Tam zawsze był jednym z najważniejszych punktów formacji i spisywał się solidnie indywidualnie. Jednak nigdy nie dał rady awansować na Worldsy. Najbliżej było w 2017 roku, gdyż OMG dostało się do regionalnej finałów, aczkolwiek uległo w starciu na Invictus Gaming. Potem zaś już nawet nie było blisko i na sezon 2021 icon dołączył do LNG Esports. Natomiast to był najlepszy epizod jego kariery.

Wiosną LNG zajęło 9-10 miejsce w LPL, ale latem uplasowało się na czwartej pozycji. A awans na Worldsy dała świetna dyspozycja w regionalnych finałach. icon i spółka pokonali 3-0 Rare Atom i 3-1 Team WE. Za to na samych mistrzostwach świata przeszli do historii. Grali w grupie D, w której każda drużyna skończyła z rekordem 3-3 i o awansie zadecydowały dogrywki. LNG co prawda w nich odpadło w starciu z MAD Lions. Jednak taka sytuacja w fazie grupowej nigdy wcześniej się nie powtórzyła i wątpię, że jeszcze jej doświadczymy. Po tym sezonie formacja jednak sięgnęła po Doinb, a icon został bez zespołu.

Teraz zgłosiło się po niego Bilibili Gaming, które celuje w awans na mistrzostwa świata. Natomiast by to osiągnąć, z pewnością muszą poprawić swoją formę. Wiosną BLG uplasowało się na 7-8 pozycji z LPL. A letni split zaczęło od przegranej 1-2 z LNG Esports i wygranej 2-1 z Ultra Prime. Wczoraj oficjalnie ogłosili, że ich szeregi zasili icon. Jeszcze zobaczymy czy gra Bilibili Gaming z nim się poprawi, czy wrócą do grania z Fofo na midzie. Natomiast z pewnością rywalizacja o miejsce w głównym składzie może wyjść na dobre organizacji. Już jutro o 11:00 BLG zmierzy się z Anyone's Legend.