Jedną z drużyn, które zdecydowały się na pełną przebudowę składu w okienku transferowym jest Clutch Gaming. Organizacja zarządzana przez Houston Rockets odkryła do tej pory dwie karty w swoim arsenale – do ogłoszonego wczoraj Tannera „Damonte” Damonte dołącza Heo „Huni” Seung-hoon.

Huni ma za sobą dość przeciętny sezon. Echo Fox, którego był częścią, po udanym wiosennym splicie, miało problem ze znalezieniem odpowiedniego rytmu gry. Formacja zakończyła letnie rozgrywki fazy zasadniczej na czwartym miejscu, lecz następne dwa mecze – oba przeciwko Team SoloMid – przedwcześnie przerwały przygodę ekipy w 2018 roku. Ten rezultat był z pewnością odebrany przez dwukrotnego półfinalistę Mistrzostw Świata jako porażka, w związku z czym rozpoczął on poszukiwania nowego zespołu.

Idealnym miejscem dla niego zdaje się być Clutch Gaming. Wspierana przez teksański klub Houston Rockets organizacja całkowicie przebudowuje skład wokół jedynego pozostałego z 2018 roku gracza – Nama „LirA” Tae-yoo. W przeszłości Huni znacznie lepiej radził sobie, kiedy u jego boku znajdował się koreański dżungler, dlatego też nadzieje kibiców mogą być wysokie. Clutch Gaming podpisało również wczoraj kontrakt z innym zawodnikiem Echo Fox – Tannerem „Damonte” Damonte, który był pewnego rodzaju objawieniem roku w Ameryce Północnej.

Jak na razie, nie są znane dalsze plany organizacji dotyczące reszty składu.