Hecarim już niedługo otrzyma zestaw odświeżonych animacji. Jest to jedna z „mniejszych zmian” zapowiadanych przez Riot Games.

Niedawno informowaliśmy Was o planach Riot Games na najbliższy rok. Amerykańskie studio obiecało, że w ciągu najbliższych jedenastu miesięcy postarają się wypuszczać więcej mniejszych zmian, które będą utrzymywać przy życiu starze postacie. Nie musieliśmy czekać długo na potwierdzenie tych słów, wszak według jednego z pracowników Riotu, lada moment na serwerze testowym pojawi się zestaw nowych animacji Hecarima.

Zmiany będą miały charakter wyłącznie kosmetyczny. Nowy wygląd przede wszystkim doda kilka modernizacji i smaczków w odbiorze – ogon Hecarima straci przestarzały „stały” kształt i zmieni się w prawdziwy płomień, zaś aż jedenaście skinów będzie zostawiać za sobą ślady kopyt. Skórki tematyczne będą wprowadzały więcej smaczków, zaś ogólny wygląd postaci zostanie „uprzątnięty”. Oto jak wygląda teaser nowej identyfikacji wizualnej Cienia Wojny:

Zmiany powinny jeszcze dziś trafić na serwery testowe, więc w oficjalnych grach zobaczymy nowego Hecarima najprawdopodobniej już trzeciego marca.