Wieloletni toplaner Team SoloMid, Kevin „Hauntzer” Yarnell nie na długo mógł cieszyć się statusem wolnego agenta. Minionego wieczoru obywatel Stanów Zjednoczonych zasilił szeregi Golden Guardians.

Niezadowalający wynik Team SoloMid w minionym letnim splicie północnoamerykańskiego League Championship Series zakończony fiaskiem w walce o wyjazd na Mistrzostwa Świata sprowokował zmiany w wyjściowej piątce organizacji zarządzanej przez Andy’ego „Reginald” Dinha. Jednym z efektów przemian w zespole było zakończenie wieloletniej współpracy z Kevinem „Hauntzer” Yarnellem.

Utalentowany dwudziestotrzylatek ze Stanów Zjednoczonych z całą pewnością nie mógł narzekać na brak zainteresowania wielu drużyn, jednakże ostatecznie Kevin związał się z Golden Guardians. Zespół, który uzyskał miejsce w NA LCS za sprawą zeszłorocznego wprowadzenia franczyzy, nie radził sobie najlepiej, albowiem rozgrywki zasadnicze dwukrotnie zakończyli na ostatnim miejscu w tabeli.

Przyjęcie Hauntzera z całą pewnością będzie stanowić wzmocnienie wyjściowej piątki „Złotych Obrońców”. Doświadczenie nabyte przez lata występów w TSM z całą pewnością przysłuży się odświeżonemu zespołowi najmniej utytułowanej organizacji Ameryki Północnej, który wraz z rozpoczęciem nowego roku ma chrapkę na walkę o najwyższe lokaty.