W końcu doczekać się możemy zespołu na miarę Team ROCCAT czy MYMu. Legendarny polski trener Adrian „Hatchý” Widera postanowił stworzyć nowy skład, który byłby w stanie konkurować z najlepszymi w Europie.

Po zakończeniu sezonów w najważniejszych europejskich ligach wielu udało się na zasłużony odpoczynek. Już od dłuższego czasu mówiło się o trzęsieniu ziemi na polskiej scenie League of Legends. Jak się okazało, nie trzeba było długo czekać. Jeden z najwybitniejszych reprezentantów Polski na scenie, Adrian „Hatchý” Widera rozpoczął swój projekt, który zakłada, że stworzony zostanie zupełnie polski zespół, który będzie w stanie walczyć na arenie międzynarodowej o najwyższe cele.

Obecnie odbywa się pierwszy etap tryoutów. Wybrani gracze zostali podzieleni na cztery drużyny, natomiast zawodnicy zastępczy stworzyli kolejne dwa zespoły. Nie brakuje w nich głośnych nazwisk, bowiem pośród wybranych znajdują się m.in. Jakub „Kubon” Turewicz czy Jakub „jacTROLL” Skurzyński. W pierwszej fazie wyboru graczy ocenie zostaną poddane przede wszystkim umiejętności indywidualne, a także zrozumienie taktyki i współpraca w zespole. Po kilku tygodniach prób Hatchý wybierze dziesięciu graczy, którzy znów stworzą dwa zespoły. Z nich powstanie ostateczny skład.

Nie wiadomo jeszcze pod jaką nazwą miałby grać zespół. Na pewno powstanie takiej drużyny wzbudzi zainteresowanie wielu sponsorów, bowiem wszyscy gracze z listy mają olbrzymi potencjał. Pojawia się tylko pytanie – kiedy poznamy ostateczną piątkę?

Zespół pierwszy:

Kubon 
Miavius
Sebekx
HosaN
Luuk

Zespół drugi:

IceBeasto
Tabasko
Overpow
ENS
JacTROLL

Zespół trzeci:

Mati
Babunia
Abaria
Woolite
kubyD

Zespół czwarty:

Unknown
Wysek
NiQ760
Retoox
delord

Subteam pierwszy:

Glebo
Kirito
Czaru
DiabloS
Meleks

Subteam drugi:

Bubnik
KonDziSan
Mati Sław
brak
Dzonyyy