Rok temu informacja o tym, że Hans Sama dołączy do Team Liquid wywołała spory szok. Francuz był rozchwytywanym na rynku zawodnikiem. A zdecydował się dołączyć do Team Liquid, celującego w mistrzostwo i sukcesy międzynarodowe.

Hans Sama to już bardzo doświadczony na światowej scenie esportowego LoL'a zawodnik. Francuz na dobre rozpoczął swoją karierę w barwach Millenium, gdy przebrnął jak burza przez wiosenne kwalifikacje do challenger series. Jednak po wygranej fazie zasadniczej MIL niespodziewanie przegrało 0-3 w play-offach. Natomiast na letni split Hans Sama dostał angaż w Misfits Gaming, gdzie znów zdominował fazę zasadniczą, ale również wygrał 3-0 w play-offach i to na Millenium. Króliczkom udało się awansować do EULCS, a już w 2017 roku formacja pojechała na Worldsy. Wtem ekipa francuskiego strzelca prawie zwyciężyła pięciomapową serię na SKT T1.

Następnie Hans Sama jeszcze przez dwa lata grał w Misfits Gaming, ale bez większego powodzenia drużynowego. Dlatego na sezon 2020 roku zdecydował się dołączyć do Rogue. Za to wraz z Łotrzykami Francuz już latem uplasował się w czołowej trójce LEC i pojechał na mistrzostwa świata. Na nich jednak RGE nie pokazało się z najlepszej strony i to samo czekało ich rok później. Natomiast w Europie Hans Sama był uznawany za najlepszego gracza na swojej pozycji. Wtedy dołączył do Team Liquid, gdzie miał święcić triumfy. To się jednak nie udało, ponieważ TL wiosną oraz latem przegrywało najważniejsze serie na Evil Geniuses i nawet nie dostało się na Mid-Season Invitational oraz Worldsy.

Po tym właściciel organizacji ogłosiły, że szykuje spore zmiany. Niedawno skład opuścił sztab szkoleniowy, a dziś przyszła pora na francuskiego strzelca. Hans Sama po średnio udanym roku, w którym również indywidualnie nie był w topce zawodników, musi poszukać nowej drużyny dla siebie. Natomiast to z pewnością nie będzie ciężkim zadaniem, gdyż dalej jest on graczem, o którego chcą ubiegać się formacje. Głównym potencjalnym nabywcą jest według doniesień Karmine Corp. Formacja ma połączyć się z Astralis i od przyszłego sezonu grać w LEC. Także nie zdziwiłbym się, jakby Hans Sama tam dołączył.