Organizacja H2K Gaming została zakupiona przez grupę inwestorów, w skład której wchodzą starszy partner w kancelarii adwokackiej, profesor biznesu z Australii, milioner i właściciel funduszu inwestycyjnego.

 

Wywodząca się z Wielkiej Brytanii organizacja H2K Gaming popularność zdobyła dzięki grze Call of Duty. Jednak prawdziwy boom nastąpił pod koniec ubiegłego roku, gdy ich dywizja League of Legends pojechała na Mistrzostwa Świata. Dziś jest już uznaną marką, pod którą podlegają biorąca udział w Call of Duty World League, dywizja CoDa oraz walcząca o pierwsze miejsce w League Championship Series dywizja LoLa. Co ważne w jej składzie znajdziemy dwóch Polaków, Marcina „Jankosa” Jankowskiego i Oskara „Vandera” Bogdana.

 

W związku ze zmianami, nowym CEO została Susan Tully, która w przeszłości pracowała w Universal Music Group, Ryko Corp oraz pełniła obowiązki CFO w firmach amerykańskiego rapera Kayne Westa. Dotychczasowy właściciel H2K Gaming, Richard Wells objął stanowisko CGO, czyli osoby odpowiedzialnej za relacje w drużynach.