Czwarty mecz Turnieju Promocyjnego udzielił nam odpowiedzi na pytanie dotyczące drużyny, która razem ze Splyce oraz Team ROCCAT dołączy do przyszłego splitu LCS. Giants Gaming bez większego problemu pokonał Team Huma, dzięki czemu zachowują swoje miejsce w najlepszej lidze Europy.

Bez większych problemów gracze Giants Gaming poradzili sobie z drużyną, która aspirowała do awansu dzięki fenomenalnej grze w Challenger Series. Nie potrafili jednak poradzić sobie z drużyną, która ma już doświadczenie gry z najlepszymi drużynami Europy. Zgodnie z oczekiwaniami lepszą okazała się być ekipa Isaaca „xPePii” Floresa, która nie dała żadnych szans swoim rywalom.

Przez wszystkie cztery spotkania wydawało się, że zawodnicy Team Huma mają problemy z komunikacją między sobą. Mogliśmy zauważyć wiele niepotrzebnych błędów, które miały ogromny wpływ na wynik spotkania. Bardzo negatywnie została oceniona gra Christophe „je suis kaas” Oudheusdena, który pełniąc rolę supporta nie potrafił wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności.

Nagrodę dla najlepszego zawodnika dostał Isaac „xPePii” Flores, który był najjaśniejszym punktem w swojej drużynie. Po raz kolejny udowodnił, że bez niego Giants Gaming mogłoby mieć trudności z grą nawet w Challenger Series.  Fenomenalnie zaprezentował się w całym Turnieju Promocyjnym, dzięki czemu on i jego koledzy mogą cieszyć się z powrotu do LCS.