Mistrzowie świata nie zamieniają zmieniać swojego strzelca. Jang „Ghost” Yong-jun pozostanie zawodnikiem DAMWON Gaming przez kolejne długie miesiące.

Zmiany w składzie mistrzów świata ruszyły zaraz po zakończeniu Worldsów. Wówczas z zespołem pożegnał się Jang „Nuguri” Ha-gwon. Zawodnik górnej alei został zastąpiony Kim „Khana” Dong-ha. Do niedawna pod znakiem zapytania znajdowała się dalsza kariera strzelca zespołu. W przeciągu ostatnich dni sprawa znalazła rozwiązanie, które ucieszyło znaczącą część fanów zespołu.

Jang „Ghost” Yong-jun pozostanie członkiem DAMWON Gaming do 2022 roku. Na dolnej alei wciąż będzie występować u boku Cho „Beryla” Geon-hee, który powrócił do drużyny po kilku dniach wolnej agentury. Niezwykle skuteczny duet kontynuuje sianie postrachu wśród rywali w nadchodzącym sezonie LCK.

Przedłużenie kontraktu z zawodnikiem specjalizującym się w roli AD Carry oznacza, że w koreańskiej formacji najpewniej nie dojdzie do kolejnych zmian. Odwołując się do bazy Riot Games, umowa każdego z graczy – z wyłączeniem Chasy’ego – wygaśnie dopiero 15 listopada 2021.