Przez ostatnie tygodnie wielu fanów zastanawiało się, jak KT Rolster uzupełni lukę w swoim składzie i kto zostanie ich podstawowym strzelcem. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że tę rolę będzie pełnił Byun 'Gango' Se-hoon.

Transfer jest co najmniej zaskakujący. Gango jeszcze nigdy nie miał okazji występować w LCK. Ostatni rok spędził w barwach Unsold Stuff Gaming w lidze japońskiej, gdzie po dobrych występach doszedł do finału letniego split, ale tam musiał uznać wyższość Detonation FocusMe. Wcześniej miał dość dużą przerwę w swojej karierze. W 2015 roku pojawił się w najwyższej lidze chińskiej i tam reprezentował barwy Unlimited Potential, jednak ponownie bez większych sukcesów. W Korei Południowej rozegrał jedno oficjalne spotkanie. Pojawił się w dość specyficznym turnieju LOL Masters 2014, gdzie w barwach Samsung Galaxy zmierzył się z SK Telecom T1. Dodatkowo KT Rolster sięgnęła po byłego leśnika Jin Air GreenWings – Eoma 'UmTi' Seong-hyeona.

Debiut Gango w barwach KT Rolster będziemy mogli oglądać 26 grudnia, kiedy to KT Rolster rozegra ćwierćfinałowe spotkanie w ramach KeSPA Cup.