Wygląda na to, że w lidze niemieckiej również zobaczymy przynajmniej jeden mocny skład. SK Gaming Prime z Gadgetem i Mystiquesem z pewnością będzie jednym z faworytów do mistrzostwa Prime League.

Ostatnie dwa lata dla SK Gaming Prime nie były obfite w sukcesy. W 2020 roku znana w esporcie organizacja dwukrotnie uplasowała się na dziesiątej pozycji w Prime League. Za to trochę lepiej poszedł aktualny rok, gdyż SKP i wiosną i latem zajęło czwarte miejsce w fazie zasadniczej PRM, po czym odpadało w pierwszej rundzie play-offów. Jednak warto zwrócić uwagę na to, że aż dwóch zawodników formacji dostało szansę gry w głównym składzie SK Gaming. Lilipp i twohoyrz pokazali się z dobrej strony i to była dla nich świetna okazja do zdobycia doświadczeń. Natomiast najciekawszą historią związaną z akademią niemieckiej organizacji jest kariera Trymbiego. Polski wspierający występował w SKP właśnie w wiosennej edycji Prime League, a już rok później walczył w finale LEC w barwach Rogue.

Miejmy nadzieję, że podobnie będzie wyglądała historia innego polskiego wspierającego. Nowym nabytkiem SK Gaming Prime jest Mystiques, który wraca na europejską scenę po sezonie w NA Academy League. A według LEC Wooloo dolną aleję będzie współtworzyć z nim Gadget, czyli Białorusin, który spędził ostatni rok w mousesports, a wcześniej grał w Unicorns Of Loves.

Reszta składu również wygląda solidnie. Alois ma za sobą solidne trzy splity w barwach SKP, aczkolwiek chciałbym zobaczyć coś więcej w jego wykonaniu. Eckas wraca zasadniczo po splicie przerwy, jednak wcześniej miał dobre występy w Vodafone Giants i Outplayed. A Dehaste w końcu doczekał się większego wyzwania, gdyż wcześniej grał w pomniejszych ligach.

Jeśli wszystkie plotki się potwierdzą to tak będzie się prezentował pełny skład SK Gaming Prime:

  • Toplane: 🇳🇱 Alois „Alois” Nelissen
  • Jungle: 🇱🇹 Edgaras „Eckas” Strazdauskas
  • Midlane: 🇭🇷 Sven „Dehaste” Vidović
  • Bottom: 🇧🇾 Ilya „Gadget” Makavchuk
  • Support: 🇵🇱 Patryk „Mystiques” Piórkowski