Profil na Twitterze należący do Origen odsłania kolejne karty. Zaledwie kilka minut temu Internet obiegła informacja mówiąca, iż rolę zawodnika środkowej alei obejmuje Henrik „Froggen” Hansen.

Odrodzenie Origen, organizacji należącej do Enrique „xPeke” Martineza budzi wiele kontrowersji. Z jednej strony za formacją ciągną się cienie przeszłości, natomiast drużyna zdobywa coraz większy rozgłos za sprawą nawiązywania współpracy z rozpoznawalnymi weteranami sceny League of Legends.

W ciągu ostatnich dni do Origen dołączyli Choi „inSec” In-seok – legendarny koreański jungler, a także Ki „Expect” Dae-han. Gracz górnej alei jest rozpoznawalny w Europie za sprawą fenomenalnych występów w G2 Esports, które zwieńczył zwycięstwem podczas ubiegłorocznego letniego splitu.

Dziś do grona wyżej wymienionych zawodników dołączył Henrik „Froggen „Hansen. Duńczyka nikomu nie trzeba przedstawiać; fenomenalny gracz obecny na scenie od blisko ośmiu lat, podczas których reprezentował m.in. barwy CLG Europe, Evil Geniuses, czy ostatnio północnoamerykańskiego Echo Fox.

Zakontraktowanie Froggena potwierdza także w połowie plotkę, jakoby do zespołu miał dołączyć także Konstantinos „FORG1VEN” Tzortziou. Czy pogłoski znajdą potwierdzenie w rzeczywistości? Tego dowiemy się w ciągu najbliższych dni.