Po dość nieudanej przygodzie w H2k-Gaming, Ales „Freeze” Knezinek dostał wolną rękę w poszukiwaniu nowej drużyny. Organizacje mają czas od dziś do 15 listopada, aby zatrudnić Czecha.

Freeze dołączył do H2k-Gaming w maju bieżącego roku. Zastąpić on miał Konstantinosa „FORG1VEN” Tzortziou, który opuścił zespół po wiosennym splicie EU LCS. W związku z kontuzją nadgarstka, jaką Czech doznał w czerwcu przed dziewiątą kolejką zmagań europejskiej ligi, do zespołu powrócić musiał grecki AD Carry.

Dziś na jego profilu na Twitterze pojawił się wpis, według którego Freeze może szukać nowej drużyny lub zostać wykupionym do piętnastego listopada. Nie oznacza to jednak, że pożegna się on z zespołem, choć sam twierdzi we wpisie, że należy go traktować jako wolnego agenta, czyli zawodnika, którego zatrudnić może każdy bez kosztów transferu.

 


Nie wiadomo która drużyna zdecydowałaby się na podpisanie kontraktu z Freezem. Wciąż narzeka on na bóle nadgarstka, co skutecznie odrzuca wszystkich zainteresowanych. Na szczęście mimo problemów zdrowotnych nie zamierza on kończyć kariery.