Sezon transferowy  trwa. Do drużyny amerykańskiej ligi Challenger Series, Tempo Storm, dołącza Ales „Freeze” Knezinek oraz Jorgen „Hatrixx” Elgaen. Obaj od dłuższego czasu byli pod obserwacją skautów zespołu.

Gdy jakiś czas temu Tempo Storm ogłosiło, że zamierza wejść w League of Legends, wielu zastanawiało się kto może zagrać w składzie tej organizacji. Dziś już wiemy, że zawodnikami formacji zostaną Ales „Freeze” Knezinek oraz Jorgen „Hatrixx” Elgaen.

Obaj mają ogromne doświadczenie na wyższych poziomach rozgrywkowych. Czech był jednym z sześciu zawodników, którzy brali udział w tegorocznych Mistrzostwach Świata w barwach H2KGaming. Ostatecznie przez problemy ze zdrowiem został zastąpiony przez Konstantinosa „FORG1VEN” Tzortziou.  Z końcem sezonu zakończył się jego kontrakt, a europejska organizacja nie postanowiła go przedłużać.

Hatrixx natomiast to były zawodnik HWA Gaming, które swoje mecze rozgrywało w tureckiej Champions League. Midlaner brał także udział w testach obywających się w Schalke 04, jednak ostatecznie nie postawiono na niego.

Na temat zawodników i ich dołączenia do zespołu wypowiedział się Robert Del Papa, jeden z szefów w Tempo Storm:

Owszem, Freeze dołączył do zespołu i wygląda niesamowicie. Nie mogę być jeszcze bardziej podekscytowany faktem, że będziemy mogli współpracować z gwiazdą takiego kalibru. Hatrixx natomiast jest talentem, który udało się znaleźć na europejskiej scenie. Wierzymy, że obaj pomogą nam w awansie do LCS.