Immortals skompletowało skład na przyszły rok. Zespół uzupełnili WildTurtle oraz PowerOfEvil, byli zawodnicy CLG oraz TSM-u.

Północnoamerykańskie Immortals najprawdopodobniej zakończyło budowę składu zaledwie kilka godzin po rozpoczęciu okienka transferowego. Zgodnie z informacjami uzyskanymi przez Dot Esports, zespół zasilą Tristan „PowerOfEvil” Sharge oraz Jason „WildTurtle” Tran.

W przeciwieństwie do CLG, Immortals zajmujące miejsca w dolnej części tabeli wyników LCS, nie zdecydowało się na pełną przebudowę wyjściowej piątki. PowerOfEvil i WildTurtle dołączą do trójki pozostałych w drużynie zawodników. Na górnej alei w dalszym ciągu występować będzie Mohammed „Revenge” Kaddoura, którego kontrakt został przedłużony. W lesie w dalszym ciągu będziemy obserwować Andreia „Xerxe” Dragomira, natomiast u boku Trana grać będzie Mitchell „Destiny” Shaw.

Pomimo skompletowania drużyny, Immortals w najbliższych dniach pozostanie aktywne na rynku transferowym. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, Guilhoto, trener zespołu, ma zostać częścią Teamu Liquid.

Pełen skład Immortals na 2022 rok prezentuje się następująco:

  • Toplane: Mohammed „Revenge” Kaddour,
  • Jungle: Andrei „Xerxe” Dragomir,
  • Midlane: Tristan „PowerOfEvil” Sharge,
  • Bottom: Jason „WildTurtle” Tran,
  • Support: Mitchell „Destiny” Shaw.