Guilhoto zostanie trenerem super-teamu budowanego pod szyldem Team Liquid. Portugalczyk dotychczas reprezentował barwy Immortals.

Uczestnicy Free Agency Show organizowanego przez Dotesports podają nie tylko informacje dotyczące graczy. Zgodnie z przekazanymi informacjami, w Ameryce Północnej dojdzie do ciekawej rotacji trenera. Andre „Guilhoto” Pereira Guilhoto dokona transferu z Immortals do Teamu Liquid.

Jeśli informacje znajdą potwierdzenie w rzeczywistości, przed Portugalczykiem otworzy się jeden z najciekawszych momentów kariery. Jednocześnie będzie to ogromne wyzwanie. Wszystko sprowadza się do wcześniejszych przecieków dotyczących Teamu Liquid, które w najbliższych dniach ma sfinalizować budowę super-teamu.

W zespole spod szyldu błękitnego rumaka mamy zobaczyć pięciu utalentowanych zawodników. W zespole pozostanie wyłącznie dwóch zawodników – Lucas „Santorin” Larsen oraz Jo „CoreJJ” Yong-in. Uzyskanie przez Koreańczyka zielonej karty umożliwi ściągnięcie pary zawodników ze Starego Kontynentu. Będą to Gabriel „Bwipo” Rau oraz Steven „Hans sama” Liv. Zwieńczenie wyjściowej piątki stanowi powracający z emerytury Soren „Bjergsen” Bjerg.

Wsparcie Guilhoto z pewnością pozwoli zespołowi na osiąganie jeszcze lepszych rezultatów. Biorąc pod uwagę indywidualną formę każdego z zawodników, Team Liquid w przyszłym roku powinno być skazane na sukces. Historia jednak uczy, że super-teamy nie zawsze spełniają założone oczekiwania.

Pełen zespół Teamu Liquid w 2022 roku ma prezentować się następująco:

  • Toplane: Gabriel „Bwipo” Rau
  • Jungle: Lucas „Santorin: Larsen
  • Midlane: Soren „Bjergsen” Bjerg
  • Bottom: Steven „Hans sama” Liv
  • Support: Jo „CoreJJ” Yong-in
  • Coach: Andre „Guilhoto” Pereira Guilhoto