Źródła bliskie zawodnikowi i zespołowi podają, że Konstantinos „FORG1VEN” Tzortziou opuści zespół przed rozpoczęciem letniego splitu EU LCS.
Mimo tego, że w trakcie sezonu FORG1VEN bardzo dobrze radził sobie przez większość spotkań, to zdecydowano się zakończyć z nim współpracę. Powodem takiej decyzji ma być brak zgrania pomiędzy graczem a resztą zespołu. Zawodnicy H2k-Gaming mieli sami zgłosić problemy w kwestii współpracy z Grekiem. Zarząd drużyny postanowił nie wypowiadać się w tej kwestii.
Nie jest to pierwszy raz gdy pojawiają się informacje dotyczące odejścia Greka z zespołu. Po spotkaniu z fnatic w trakcie siódmej kolejki doszło do bardzo emocjonalnego wywiadu, w którym zawodnik przyznał, że będzie musiał opuścić H2k, ponieważ został wezwany do armii. Opóźniono jednak datę powołania, dzięki czemu FORG1VEN mógł dokończyć wiosenny split.
Do tej pory nie otrzymaliśmy żadnych informacji dotyczących kolejnego kroku w karierze Greka. Mimo problemów z obowiązkową służbą wojskową, sam zawodnik nie zamierza odejść z profesjonalnej sceny League of Legends.