W Illuminar Gaming dochodzi do kolejnych zmian. Dziś na Twitterze o rozstaniu z zespołem poinformował trener drużyny, Michał „Flash” Kosicki.

Zajęcie czwartego miejsca w playoffach z całą pewnością nie wypełniło oczekiwań położonych w zespole gwiazd zgromadzonym pod szyldem Illuminar Gaming. Po zakończeniu marzeń o wiosennym European Masters w zespole szybko doszło do zmian – jako pierwszy wolną agenturę ogłosił zawodnik wsparcia,  Jesse „Jesiz” Le.

Dziś o rozstaniu z drużyną poinformował dotychczasowy trener, Michał „Flash” Kosicki. Dwudziestodwulatek zasilił zespół na początku bieżącego roku, biorąc udział w kształtowaniu naszpikowanego doświadczeniem składu. Z czasem pojawiły się głosy niezadowolenia z realizowanych przez niego obowiązków, przez co czasowo został odsunięty od uczestnictwa w treningach. Kosicki nie rozpoczął poszukiwań nowej drużyny, choć zapowiedział, że niedługo tego dokona.

Zmiany w Illuminar Gaming są nieuniknione. Ciężko spekulować o członkach nowego składu, jednak jedno jest pewne – z całą pewnością nie zobaczymy w nim dotychczasowego supporta oraz coacha.