Już dziś o godzinie 19:00 wznowione zostają eliminacje do pierwszego turnieju ESPORT NOW. Cztery drużyny powalczą o możliwość walki o wyjazd na turniej główny do Wrocławia.

Na sam początek obejrzymy pojedynek pomiędzy Extreme Gaming a Ponczki Babuni. Pierwsza z nich wszystkie swoje poprzednie mecze rozegrane w ramach pierwszego turnieju kwalifikacyjnego ESPORT NOW może uznać za całkowicie jednostronne. Jedynie mecz z Nooby a Was podeszły można uznać za bardziej wyrównany. Ponczki Babuni natomiast to faworyt tego spotkania. Oni także nie mieli żadnych problemów ze swoimi poprzednimi przeciwnikami, wręcz dominowali swoich rywali.

Drugie spotkanie natomiast to starcie pomiędzy Gang Bycego a Bogowie Solo Kolejki. Nie wiadomo do końca czego możemy spodziewać się po Gangu Bycego. Jest to drużyna, która dwukrotnie dostała szansę od losu, którym był walkower w pierwszych dwóch rundach eliminacji. Mecze które do tej pory rozegrali były dla nich raczej rozgrzewką przed finałami niż wyzwaniem. Mimo wszystko jest to drużyna, którą można uznać za faworyta tego starcia. Bogowie Solo Kolejki jednak to nie jest drużyna, która nie jest w stanie zagrozić swoim przeciwnikom. Swoje dotychczasowe mecze wygrywali ze sporą przewagą.

Mecze będzie można obejrzeć na naszym streamie, który jest dostępny tutaj. Zaraz po spotkaniach półfinałowych odbędzie się także mecz finałowy, który także będzie transmitowany na kanale ESPORT NOW. Komentarzem spotkań zajmie się niezawodny duet streamerów – Norbert „Dis” Gierczak oraz Damian „Nervarien” Ziaja.

Wraz ze startem półfinałów rozpoczynają się zapisy do drugiego turnieju kwalifikacyjnego ESPORT NOW. Więcej informacji znajdziecie w tym miejscu.