Już dziś o 18:00 odbędą się półfinały drugiego turnieju kwalifikacyjnego do ESPORT NOW. Cztery najlepsze drużyny zagrają o możliwość wyjazdu na turniej główny do Wrocławia.

Na dobry początek zobaczymy mecz pomiędzy Szef+6, a Polskie Randomy. Pierwsza drużyna to dobrze znana formacja na rodzimej scenie, która przebojem awansowała do finałów turnieju ESL Mistrzostwa Polski. Formacja z Sebastianem „niQ” Robakiem na czele, przez poprzednie rundy przeszła bez większych problemów, wygrywając bardzo wysoko. Z kolei Polskie Randomy również brały udział w tym turnieju, jednak nie udało im się dostać do najlepszej czwórki.

 

W drugim meczu pojedynku przyjdzie nam oglądać nieco bardziej wyrównane starcie. Zagrają Lethal e-Sport Red i Bogowie Solo Kolejki. Obydwa zespoły brzmią bardzo egzotycznie, dlatego możemy być pewni, że emocji i niestandardowych zagrań dziś nie zabraknie. Nieco lepsze wydaje się być Lethal, które po drodze do półfinału wyeliminowało z dalszej gry zespół Flamers Beta, znany chociażby z udziału w finałach sezonu #2 ligi Fantasy Expo Challenge.

 

Obydwa mecze oraz finał obejrzycie na żywo, na naszym kanale, który dostępny jest tutaj. Spotkania skomentuje dobrze znany duet Norbert „Dis” Gierczak i Damian „Nervarien” Ziaja. Start transmisji punktualnie o 18:00.

 

Jeżeli Wy również chcecie wziąć udział w otwartych kwalifikacjach i w dniach 28-29 maja wystąpić przed wrocławską publicznością w Hali Stulecia, możecie się zapisać do kolejnego turnieju. Zapisy wystartują wraz ze startem transmisji.