Już o godzinie 18:00 startują ostatnie kwalifikacje, podczas których wyłoniony zostanie ostatni zespół mający szansę na dołączenie do siedmiu ekip walczących o miejsce na turnieju głównym we Wrocławiu.

Pierwszym spotkaniem jakie przyjdzie nam obejrzeć będzie pojedynek pomiędzy drużynami Restricted oraz abc123 (Katastrofa Awionetki). Pierwsza ekipa jest już bardzo rozpoznawalna w kwalifikacjach do turnieju głównego we Wrocławiu. Jest to ich trzecie podejście, które może zakończyć się końcowym sukcesem. Na ich drodze stanie drużyna, która ma w swoim składzie kilku rozpoznawalnych graczy na polskiej scenie League of Legends.

W drugim starciu także nie zabraknie emocji. Zagwarantują nam je Wyznawcy Chałwacza oraz Yolo Worms. Faworytem w tym starciu są oczywiście zawodnicy dowodzeni przez Jakuba „kubYD” Grobelnego, którego kojarzyć można między innymi z zespołu Syndrom Kubyda. Ich rywalami będzie drużyna na czele której stoi Sebastian „JustHedgehog” Szelest. Na swojej drodze spotkali takie drużyny jak TurboMisie  czy SaQuins. Dziś stają przed szansą na awans do ćwierćfinałów ESPORT NOW 2016.

Mecz będzie transmitowany na oficjalnym kanale ESPORT NOW na Twitchu, który znajdziecie w tym miejscu. Komentować dla was będą oczywiście jak zawsze niezawodni komentatorzy, Norbert „Dis” Gierczak oraz Damian „Nervarien” Ziaja. Finały turnieju ESPORT NOW 2016 odbędą się 28 oraz 29 maja w Hali Głównej we Wrocławiu. Tylko dziś bilety możecie kupić w promocyjnej cenie pod tym linkiem.. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do naszego wydarzenia na Facebooku, które znajdziecie tutaj.