Forsaken przedwczoraj zdecydowało się na codziennie odsłanianie kart, dotyczących ich składu na przyszły sezon. Już teraz wiemy o dwóch zawodnikach zza granicy, dla których będzie to debiut w akredytowanej lidze.

Pierwszym nabytkiem Forsaken, ogłoszonym wczoraj, jest Fenz1. Bułgarski środkowy swoją przygodę z esportem rozpoczął w maju 2021 roku, dołączając do belgijskiego Team 7AM. Wraz z formacją zajął czwarte miejsce podczas letniego splitu w Belgian League. Potem zaś przeszedł na zimę do w pełni bułgarskiego Random 5, z którym zajął czwarte miejsce w rozgrywkach A1 Gaming League. Następnie Fenz1 próbował jeszcze swoich sił w kwalifikacjach do trzeciej ligi północnej, a na letni split w tym roku trafił do włoskiego Esports Empire. Natomiast EE uplasowało się na ostatniej pozycji z rekordem 1-13 w PG Nationals. Także sukcesów na koncie Bułgara na razie brakuje, a w Ultralidze może być o nie ciężej.

Trochę większym doświadczeniem dysponuje wczoraj ogłoszony Gaarfield. Rumuński wspierający od gry w cooL Gaming oraz Acumen na rodzimej scenie. Jednak z tymi formacjami nie osiągnął zbyt wiele, gdyż zajął szóste oraz 3-4 miejsce w Romanian Esports League. Na wiosnę zaś przeszedł do wspomnianego już wyżej Team 7AM. W lidze Beneluxu Gaarfield uplasował się jednak dopiero na siódmej pozycji z bilansem 4-10. A latem zawodnik dołączył do rumuńskiej organizacji Nexus KTRL, a z nią zajął piąte miejsce w lidze bałkańskiej, a później utrzymał się w lidze po turnieju promocyjnym. Także dla niego gra w Ultralidze również będzie pierwszym poważniejszym esportowym krokiem. Więcej ogłoszeń od FSK już wkrótce!