Na starty rundy rewanżowej zobaczymy grupę D, która niestety wydaje się najbardziej oczywista. Choć UOL Sexy Edition musi uważać, gdyż BISONS ECLUB stać na dobry wynik. Ciekawi również to, czy ktoś pokona LDLC i czy Włosi wygrają chociaż jedną mapę.

Przed startem grupy D zdawało się, że będzie ona najprostsza to przewidzenia. Niestety na razie rzeczywiście nie doświadczyliśmy zaskoczeń, jednak w dwóch meczach było przynajmniej w miarę równo. W pierwszym dniu BSO postawiło się UOL Sexy Edition. A w ostatnim Jednorożce byli pierwszą ekipą, która potrafiła coś wskórać na LDLC OL. Natomiast Włosi byli ogrywani przez wszystkich.

Najprawdopodobniej w rundzie rewanżowej zobaczymy powtórkę z rozrywki. LDLC OL powinno pewnie pójść po 6-0, USE po 4-2, BSO po 2-4, a Athleta Esports pewnie skończy fazę grupową bez zwycięstwa na koncie. Chociaż ja liczę na to, że BISONS ECLUB po zwycięstwie na właśnie Włochów się przebudzi. Guubi i spółka w lidze hiszpańskiej pokazali, że gdy stoją przyparciu do muru, to wtedy potrafią zdziałać cuda. Z drugiej zaś strony kibicuję iBo, więc oby UOL Sexy Edition dało radę powstrzymać Bizonów. O 20:00 odbędzie się najważniejsze starcie dnia.

Tak prezentuje się terminarz rundy rewanżowej w grupie D, która odbędzie się dziś:

  • 17:00 🇪🇸 BISONS ECLUB vs 🇫🇷 LDLC OL
  • 18:00 🇮🇹 Athleta Esports vs 🇩🇪 UOL Sexy Edition
  • 19:00 🇫🇷 LDLC OL vs 🇮🇹 Athleta Esports
  • 20:00 🇩🇪 UOL Sexy Edition vs 🇪🇸 BISONS ECLUB
  • 21:00 🇪🇸 BISONS ECLUB vs 🇮🇹 Athleta Esports
  • 22:00 🇫🇷 LDLC OL vs 🇩🇪 UOL Sexy Edition