W pierwszych dwóch dniach fazy pucharowej EUM zobaczyliśmy dwa jednostronne spotkania. Natomiast teraz również takie możemy ujrzeć, jednak ja liczę na zacięte starcia. Jedno jest pewne, będą emocje, gdyż mierzą się dwa najlepsze regiony.

Karmine Corp 🇫🇷 (Cabochard, Cinkrof, Saken, xMatty, Targamas) vs UCAM Esports Club 🇪🇸 (Dreedy, Hadess, Baca, Rafitta, Hantera)

Już dziś o 18:00 Karmine Corp zmierzy się z UCAM Esports Club. Faworytem tego starcia jest ekipa Cinkrofa z uwagi na kilka rzeczy. Przede wszystkim są to obrońcy tytułu, a poza tym świetnie się pokazali w fazie grupowej obecnie trwającej edycji EU Masters. Natomiast UCAM Esports Club miało swoje przebłyski i nawet wygrało mapę na MSFP. Hiszpanie będą groźni i nie musi być to stomp dla Francuzów. Zwycięzca podejmie BIG w półfinale turnieju.

Misfits Premier 🇫🇷 (Agressivo, Shlatan, Sertuss, Woolite, JacTroll) vs Vodafone Giants 🇪🇸 (Antonio, 113, Miniduke, Attila, Kasing) 

Za to jutro również o 18:00 zobaczymy ostatnie spotkanie ćwierćfinałowe i w zasadzie ostatnią polską nadzieję w akcji. W Misfits Premier gra w końcu czterech Polaków, a w sztabie szkoleniowym też są nasi. Faworytem spotkania są właśnie Króliczki z uwagi na to, że wygrali ligę francuską. Jednak Vodafone Giants to mistrz ligi hiszpańskiej, więc jest to mecz na szczycie z prawdziwego zdarzenia. Wygrany zagra z Fnatic Rising w półfinale EU Masters Summer 2021.