PDW świetnie rozpoczyna swój występ na EU Masters Summer 2021. Mistrzowie Ultraligi zwyciężyli z Tricked Esports, niszcząc nexus w 37 minucie. A już jutro zmierzą się z PENTA 1860.

Tricked Esports 0-1 PDW

Gragas / Viego / Twisted Fate / Tristana / Rakan – Ornn / Lee Sin / Sylas / Ziggs / Leona

Gra rozpoczęła się bardzo dynamicznie. Już w trzeciej minucie pierwszą krew zgarnął DenVoksne w akcji dwóch na dwóch, na dolnej alei. A chwilę później Lucky pojawił się na środkowej linii i wyłapał midlanera PDW. Natomiast na tym koniec dobrych zagrań Tricked Esports. Najpierw Bruness wyeliminował przeciwnika na rzece, a potem wraz z Czajkiem dwukrotnie zabił Poulsena po zejściach na środkową aleję. W dodatku w międzyczasie Color wysolował rywala na górze mapy.

Następnie rozgrywka nieco się uspokoiła, aż do sytuacji w 12 minucie na dolnej alei. W tej znakomite teleportacje znaleźli Color oraz Czajek i wysadzili trzech przeciwników. Tak właśnie zaczęło się skuteczne powiększanie przewagi. PDW pewnie szło po zwycięstwo, biorąc także smoki i opancerzenia wież. Bruness ciągle wyłapywał rywali, a toplaner mistrzów polski drugi raz wysolował rywala, tym razem na dole Summoner's Rift. Mimo to TRC dość długo potrafiło się bronić, a Polacy mieli problem ze skończeniem rozgrywki. Nexus Duńczyków wybuchł dopiero w 37 minucie.