Grupa śmierci jak na razie nie zawodzi i widzieliśmy w niej same zacięte spotkania. Najlepsze jest Karmine Corp, aczkolwiek nawet ostatnie w tabeli Macko Esports pokazywało swoje mocne strony.

Po pierwszej kolejce sytuacja w tabeli jest przejrzysta. Karmine Corp prowadzi z rekordem 3-0, drugie jest Vodafone Giants z dwoma wygranymi na koncie. A trzecie miejsce zajmuje mousesports przed ostatnim Macko Esports. Jednak sam przebieg większości starć był szalony i ciężko przewidzieć, co będzie się działo w sobotę.

Najdłuższe było starcie MOUZ kontra Macko. 3 Barony, 6 smoków i łącznie 16 zniszczonych wież oraz 53 zabójstwa, działo się naprawdę dużo. Jednak wygrać mogli tylko jedni. A po genialnej superumiejętności Orianny w wykonaniu Czekolada, myszki zwyciężyły walkę drużynową i zniszczyły nexus w 52 minucie. Nie była to jedyna długa gra ani u Niemców, ani u Włochów.

Mouz przegrało po 39 minutowej batalii z Vodafone Giants, a Satorius wykręcił statystyki 0/8/2. Za to MCK grało 35 minut z Hiszpanami i miejscami było bardzo blisko, ponieważ Sebekx miał coraz lepsze momenty Nasusem. Jednak skończyło się zwycięstwem mistrzów LVP. Natomiast w KC kapitalny turniej rozgrywają Cabochard oraz Saken i trzeba się liczyć z tym, że organizacja Kamet0 może obronić tytuł.

Tak prezentuje się terminarz rundy rewanżowej w grupie D, która odbędzie się już w sobotę:

  • 16:30 🇫🇷 Karmine Corp vs 🇪🇸 Vodafone Giants
  • 17:30 🇩🇪 mousesports vs 🇮🇹 Macko Esports
  • 18:30 🇮🇹 Macko Esports vs 🇪🇸 Vodafone Giants
  • 19:30 🇩🇪 mousesports vs 🇫🇷 Karmine Corp
  • 20:30 🇮🇹 Macko Esports vs 🇫🇷 Karmine Corp
  • 21:30 🇩🇪 mousesports vs 🇪🇸 Vodafone Giants