Połowa dnia za nami i nie mamy dobrych informacji dla fanów Ultraligi. Z drugiej zaś strony francuskie drużyny z Polakami w składzie dominują na EU Masters Summer 2022. Oby podtrzymały swoją formę, a IHG odbiło się od dna.

Illuminar Gaming 0-1 Vitality.Bee

Sejuani / Viego / LeBlanc / Draven / Nautilus – Fiora / Poppy / Ahri / Aphelios / Leona

BISONS ECLUIB 0-1 GameWard

Gnar / Trundle / Sylas / Zeri / Rakan – Akali / Vi / Swain / Sivir / Leona

W najlepszych meczach dnia Francuzi w całej okazałości pokazali swoją dominację. GameWard od początku do końca bez żadnych problemów gromiło BISONS ECLUB. A głównym bohaterem był Akabane z masą skutecznych zejść na boczne alejki. Natomiast w spotkaniu Illuminar Gaming kontra Vitality.Bee wyglądało to trochę inaczej. Z początku adi11 był bardzo aktywny na mapie i nasi przeważali, aczkolwiek później wszystko zaczęło się sypać. A to za sprawą uaktywnienia się Skeanz'a, który raz po raz wyłapywał przeciwników. Za to w walkach drużynowych nie było już co zbierać. GameWard oraz Vitality.Bee zajmują aktualnie pierwsze miejsca w swoich grupach z wynikiem 2-0. Z drugiej zaś strony Illuminar Gaming i BISONS ECLUB są przyparci do muru i mają dwie porażki na koncie.

Jeszcze bardziej trzeba pochwalić portugalskie ekipy w tych zbiorach, gdyż For The Win Esports i White Dragons również mają wynik 2-0. To jest niesamowity wyczyn i czekam na bezpośrednie mecze Francja vs Portugalia. W dwóch pozostałych grupach również odsłaniają się już dominatorzy. W grupie A Anorthosis Famagusta Esports ma na koncie dwa zwycięstwa, a JDXL dwie porażki. Za to w zbiorze D SK Gaming Prime prowadzi z rekordem 2-0, a 0-2 ma Team Phantasma. Drużynami z bilansem 1-1 w tych grupach są: Crvena zvezda Esports, KRC Genk Esports, aNc Outplayed i eSuba.