Po porażce Grekami sytuacja stała się tragiczna, jednak Polacy dalej walczą. AGO Rogue ograło UCAM Esports Club i zachowuje resztki nadziei na awans do ćwierćfinału.

Przed spotkaniem UCAM Esports Club z AGO Rogue wydarzyła się straszna rzecz dla Polaków. Przegrali oni z Anorthosis Famagusta Esports. A Hiszpanie pokonali Misfits Premier. Także szanse Polaków na awans zmniejszyły się do minimum. Po meczu z Grekami potrzebowali jeszcze dwóch zwycięstw i tego, by ANO wygrało jeden mecz, to dawałoby dogrywkę.

AGO Rogue 1-0 UCAM Esports Club

Gangplank / Viego / Lissandra / Ezreal / Alistar – Gnar / Trundle / Leblanc / Varus / Leona

Gra rozpoczęła się bardzo dobrze dla Polaków. Pierwszą krew po udanym zanurkowaniu na górnej alei zgarnął Lurox. Za to w międzyczasie zawodnicy RGO zdobywali przewagę na dole mapy. Potem było tylko lepiej, dwa zabójstwa dostał Sinmivak, a jedno Chres. Ponadto AGO Rogue wzięło piekielnego i oceanicznego smoka. Natomiast później gra lekko się uspokoiła, ale nie oznacza to, że Polacy nie budowali dalej swojej przewagi. Szło im bardzo dobrze, z łatwością wzięli pierwszego Barona. A potem powoli kończyli rywali. 9-1 w eliminacjach i zniszczony nexus w 37 minucie to dobry wynik.