Miniony wieczór obfitował w ogrom zmagań polskiej formacji devils.one w ramach etapu Play-in turnieju European Masters. Za sprawą dwóch uzyskania dwóch zwycięstw, Cinkrof i spółka mogą być pewni awansu do meczów barażowych.

Wtorkowy wieczór należy zaklasyfikować jako wyjątkowo wymagający dla zawodników devils.one. Trzy spotkania w ramach fazy Play-in turnieju European Masters – zwycięstwa na Misfits Prime, Crvena zvezda Esports oraz porażka przeciwko MAD Lions –  pozwoliły podopiecznym Adriana „Hatchy’ego” Widery na wypracowanie solidnej pozycji, która wystarczyła na zabezpieczenie miejsca w meczach barażowych.

Nie oznacza to jednak końca zmagań „diabełków” w ramach zmagań grupowych. Matislaw wraz z kolegami rozegrają dziś dwa ostatnie spotkania. Pierwsze z nich zaplanowano na godzinę 18:00, rywalami będą przedstawiciele Diabolus Esports, jednakże spotkanie odbędzie się poza główną transmisją z zawodów. Devils.one powróci na wizję już o 21:00, gdy staną w szranki z obecnym liderem tabeli wyników.

Transmisję ze spotkań niezmiennie prowadzi ekipa Polsat Games na swoim kanale w serwisie Twitch.TV.