Nadszedł czas, aby do końca rozstrzygnąć etap grupowy letniej odsłony European Masters. Już o 18:00 rozpoczną się zmagania mające na celu rozstrzygnąć remisy, które wystąpiły w grupie B.

Już dzisiejszego wieczoru poznamy pełne wyniki etapu grupowego letniej edycji European Masters 2020. Niezwykle bliskie wyniki w grupie B, gdzie występuje także polska formacja AGO ROGUE, doprowadziły do potrzeby rozegrania aż dwóch tie-breaków. Warto nadmienić, że jest to jedyny przypadek w głównym etapie bieżących europejskich mistrzostw, gdzie w celu ostatecznego rozstrzygnięcia potrzebne są dodatkowe spotkania.

Dotychczas z wyścigu o awans z grupy B odpadło tylko SuppUp eSports, którego bilans wskazuje na aż sześć porażek. Mecze rozpoczną się o 18:00. Pierwszy z nich zadecyduje o awansie jednej z dwóch drużyn – Movistar Riders oraz Team GamerLegion – natomiast następnie zwycięzca wspomnianego starcia stanie w szranki z wicemistrzami Ultraligi o pozycję lidera. Ta jest niezwykle ważna, albowiem gwarantuje ona rozstawienie przeciwko potencjalnie słabszej drużynie w ćwierćfinałach. Co warto nadmienić, spotkania odbędą się w formacie best of one.

Polska relacja emocjonujących potyczek odbędzie się niezmiennie na kanale Polsat Games w serwisie Twitch.TV.