G2 pokonało Team Vitality w meczu na szczycie i tym samym umocniło się na drugim miejscu w tabeli. Team VItality nie potrafiło znaleźć odpowiedzi na świetnie dysponowanego w tym spotkaniu Perkza.

G2 Esports

Denmark Wunder ‒ Gragas
Poland Jankos ‒ Trundle
Croatia Perkz ‒ Aatrox
Sweden Hjarnan ‒ Ziggs
Korea, Republic of Wadid ‒ Tahm Kench

vs.

Team Vitality

Gragas ‒ Cabochard France
Trundle ‒ Gilius Germany
Ekko ‒ Jiizuke Italy
Lucian ‒ Attila Portugal
Braum ‒ Jactroll Poland

G2 po raz kolejny zdecydowało się zagrać kompozycją opartą o oddawanie większości złota i punktów doświadczenia dla Perkza. Tym razem gracze ze środkowej alejki G2 grał Taliyah, a asystował mu Jankos, który grał Shenem. W początkowych minutach spotkania lepiej radzili sobie gracze Team Vitality, a przede wszystkim Jiizuke, który w 8 minucie samodzielnie wyeliminował Perkza. Od tego momentu, jednak duet Perkz i Jankos zaczął grać o wiele lepiej i z czasem byli oni nie do powstrzymania. Wkrótce gracze G2 zdołali przechwycić heralda i przy jego pomocy zniszczyć pierwszą strukturę na środkowej alejce. W dużej mierze do tego przyczynił się właśnie Perkz, który razem z polskim graczem wypracowali dwa zabójstwa. W środkowym momencie spotkania gracze G2 zaczęli grać agresywniej i wkrótce doprowadzili do walki zespołowej, z której to ich rywale wyszli zwycięsko.

Od tego momentu to Vitality kontrolowało sytuację na mapie, aż do 25 minuty, kiedy to Jiizuke popełnił katastrofalny błąd i został wysłany do bazy przez przeciwników. Tym samym gracze G2 ponownie przejęli stery w tym spotkaniu i chwilę później byli w stanie wygrać potyczkę, która pozwoliła im wyeliminować barona. Vitality dobrze się broniło i ostatecznie straciło tylko i wyłącznie jeden inhibitor. Perkz w tym momencie gry już kompletnie dominował nad rywalami i chwilę później jego drużyna była w stanie zabezpieczyć kolejnego barona. To przesądziło o wyniku spotkania i pozwoliło G2 zakończyć tę grę.