Misfits w ostatnim dzisiejszym spotkaniu pokonało Splyce. Tym samym drużyna Maxlore utrzymuje się na pierwszym miejscu w tabeli razem z G2.Esport. Kolejna porażka sprawia, że Splyce pozostaje na ostatnim miejscu w tabeli.

Misfits Gaming

United Kingdom Alphari ‒ Dr. Mundo
United Kingdom Maxlore ‒ Trundle
Denmark Sencux ‒ Irelia
France Hans sama ‒ Lucian
Slovenia Mikyx ‒ Braum

vs.

Splyce

Ornn ‒ Odoamne Romania
Kayn ‒ Xerxe Romania
Camille ‒ Nisqy Belgium
Heimerdinger ‒ Kobbe Denmark
Zoe ‒ kaSing United Kingdom

Splyce w poszukiwaniu sposobu na zdobycie pierwszej wygranej w letnich rozgrywkach zdecydowało się na szaloną kompozycję opartą o dużą ilość niekonwencjonalnych bohaterów. Już w 4 minucie Misfits świetnie odpowiedziało na zagranie rywala i Sencux zdobył dwa zabójstwa. Chwilę później świetne zejście Mikyx pozwoliło Sencuxowi zdobyć dwa kolejne zabójstwa. W środkowym etapie spotkania Misfits kompletnie zdominowała już swojego rywala. Splyce nie potrafiło znaleźć odpowiedzi na Sencuxa i ich były gracz notował kolejne zabójstwa na swoje konto. Dodatkowo Misfits świetnie radziło sobie z przejmowaniem kolejnych celów mapy.

W 23 minucie Misfits wygrało kolejną walkę zespołową po świetnym zanurkowaniu pod wieżę w wykonaniu Alphariego. To pozwoliło im w pełni przejąć kontrolę nad baronem i lasem przeciwnika. Splyce długo powstrzymywało przeciwnika przed zabiciem Nashora, ale przypłacili to oddaniem ogromnej ilości zabójstw na konto swoich rywali. Dopiero w 31 minucie Maxlore zdołał unicestwić Nashora i tym samym zapewnić jeszcze większe prowadzenie swojej formacji. Misfits natychmiast ruszyło w kierunku bazy rywala i zaczęło oblegać ją. W tempie ekspresowym zniszczyli pierwszy inhibitor przeciwnika, a chwilę później rfównież i kolejny. To zmusiło Splyce do podjęcia walki zespołowej. Ta kompletnie nie ułożyła się po ich myśli i pozwoliła Alphariemu i jego kompanom zapisać trzecią wygraną na ich koncie.