Po 13 przegranych grach w letnim splicie H2k nareszcie zanotowało pierwszą wygraną. Niestety w tej wygranej nie miał swojego udziału polski gracz – Selfie, gdyż w dalszym ciągu nie może on rozgrywać gier.

H2K

Germany Smittyj ‒ Gnar
United Kingdom Caedrel ‒ Trundle
Sweden Larseen ‒ Azir
Czech Republic Sheriff ‒ Swain
Sweden promisq ‒ Alistar

vs.

Splyce

Rumble ‒ Odoamne Romania
Kindred ‒ Xerxe Romania
Orianna ‒ Nisqy Belgium
Ezreal ‒ Kobbe Denmark
Pyke ‒ kaSing United Kingdom

Po raz kolejny w podstawowym składzie H2k zobaczyliśmy duet Caedrel + Larssen. W podstawowym składzie tej drużyny w dalszym ciągu nie może wystąpić Selfie ze względu na problemy zdrowotne. Początek spotkania należał do graczy Splyce. W 5 minucie meczu Xerxe bez większych problemów zanurkował pod wieżę na górnej alejce i zdobył pierwszą krew dla Splyce. Nie był on, jednak w stanie kontynuować tak agresywnej gry przez spore problemy Nisqy na środkowej alejce. Ostatecznie obaj leśnicy zaczęli za wszelką cenę walczyć o kontrolę właśnie w tej części mapy. To doprowadziło do walki zespołowej, z której po bardzo dobrym zagraniu Larssena zwycięsko wyszła drużyna H2k-Gaming.

Tym samym to właśnie H2k przeszło do środkowego etapu gry z nieznaczną przewagą w złocie. W międzyczasie Smittyj odrobił straty na górnej alejce i powoli zaczął dominować nad Odoamne. W 22 minucie Caedrel i Larssen wykorzystali siłę swoich bohaterów i praktycznie we dwójkę unicestwili barona i zdobyli wzmocnienie dla całej drużyny. Splyce kompletnie nie miało pomysłu, jak zatrzymać przeciwników, którzy ostrożnie budowali coraz większą przewagę w złocie. Ostatecznie Larssen z kompanami utorowali sobie drogę do bazy rywala i zniszczyli pierwszy inhibitor. Wkrótce gracze H2k po raz kolejny zdobyli wzmocnienie od barona i ruszyli po kolejne struktury w bazie rywala. Tym razem gracze Splyce rzucili się do walki i kiedy wydawało się, że Kobbe i jego koledzy wygrają starcie zespołowe to do akcji wkroczył Smittyj, które zdobył trzy zabójstwa. Tym samym zniszczył też pierwszą wieżę przed nexusem. Chwilę później wszyscy gracze H2k rzucili się na bazę przeciwnika i odnotowali pierwszą wygraną w tym splicie.