Team DPD po bardzo słabym starcie w ESL Mistrzostwach Polski nareszcie odniosło pierwszą wygraną. Pokonanie E-Blue Digital Paradox pozwoliło im tymczasowo znaleźć się w strefie gwarantującej miejsce w playoffach.

Team DPD 2-0 E-Blue Digital Paradox

W fazie wyboru bohaterów w ręce Buca powędrował Talon, co było gwarancją bardzo ciekawej rozgrywki. Już w trzeciej minucie spotkania gracz ze środkowej alejki Team DPD zdobył pierwszą krew. Nikt z drużyny przeciwnej nie był w stanie powstrzymać jego dominacji, co szybko przełożyło się na przewagę po stronie kurierów. Dopiero w 25 minucie Bat0n znalazł sposób na wyeliminowanie Talona, ale było już na to stanowczo za późno. Bolszak szybko zabezpieczył wzmocnienie od barona dla swojej formacji i tym samym zapewnił jej pierwszy punkt.

W drugim starciu gracze EDP nie oddali rywalom Talona, ale kompletnie nie zmieniło to obrazu spotkania. Bucu ponownie był wyróżniającą się postacią na mapie i już we wczesnym etapie spotkania zapewnił sporą przewagę swojej formacji. W 17 minucie doszło do potężnej walki zespołowej, w której kurierzy unicestwili rywali. To zagwarantowało ogromną ilość złota Reniferowi. Kurierzy szybko zakończyli spotkanie, dosłownie miażdżąc rywala.

Szata Maga+6 2-0 Ravioli Ravioli

Ravioli Ravioli urosło na prawdziwą niespodziankę tych rozgrywek, ale tym razem przyszło im mierzyć się z o wiele bardziej doświadczonym rywalem. Szata w pierwszej grze postawiła na dominację na środkowej alejce i w ciągu 8 minut gry czterokrotnie wyeliminowali Dawidsonka. Gracze Ravioli Ravioli byli w stanie w czasie całego meczu wygrać tylko jedną walkę drużynową, gdzie wykorzystali błąd rywali na dolnej alejce, ale ostatecznie Szata Maga bez problemu zdobyła pierwszy punkt.

Po zmianie stron Dawidsonek zdołał wypracować razem z Syrpy pierwszą krew, ale było to tylko chwilowe prowadzenie Ravioli Ravioli. Gracze Szaty Maga szybko zabezpieczyli pierwszego smoka i zdobyli dwa zabójstwa.Gracze Ravioli Ravioli desperacko rzucili się na barona i zdobyli jego wzmocnienie, ale przypłacili to oddaniem czterech zabójstw. Ostatecznie drużyna Dawidsonka już nie podniosła się w tym spotkaniu i po 36 minutach gry Szata Maga +6 zdobyła komplet punktów.