MAD Lions pomimo słabej dyspozycji Selfmade zdołało pokonać SPGe Sports i tym samym zanotowali już na swoim koncie drugą grupową wygraną w rozgrywkach European Masters.

SPGe Sports

Austria Wardain ‒ Sion
Germany Lurox ‒ Trundle
Germany Noway4u ‒ Xerath
Sweden Emtest ‒ Varus
Norway Quixeth ‒ Morgana

vs.

MAD Lions

Ornn ‒ Werlyb Spain
Skarner ‒ Selfmade Poland
Azir ‒ Nemesis Slovenia
Caitlyn ‒ Cronshot Slovenia
Braum ‒ Falco Spain

W fazie wyboru bohaterów SPGe Sports zdecydowało się skupić na wczesnym etapie gry i tym samym wybrali bohaterów, którzy bardzo dobrze radzą sobie na liniach. Niestety nawet to im nie pomogło i po chwili mogliśmy widzieć Nemesisa, która miażdży Xeratha, sterowanego przez Noway4u. W takiej sytuacji Selfmade miało otwartą drogę do akcji na górnej alejce, niestety tam wszedł zdecydowanie za głęboko i obie drużyny wymieniły się zabójstwami. Lurox za wszelką cenę starał się zatrzymać polskiego leśnika, ale jego zbyt głębokie wejście za linie wroga skończyło się prostym zabójstwem dla Nemesisa. Posiadając przewagę w górnej części mapy, lwy zdecydowały się zmienić orbitę gry i szukały okazji do zbudowania przewagi na dolnej alejce. Tam ich zanurkowanie nie było idealnie skoordynowane i musieli po raz kolejny wymienić się zabójstwami z rywalami.

Ostatecznie agresywna gra drużyny polskiego leśnika pozwoliła im zdobyć pierwsze cele mapy i wyjść na widoczne prowadzenie. Wtedy też za sprawą dobrej kontroli mapy przeszli do środkowego etapu spotkania, w którym kompletnie dominowali rywala. SPG  było kompletnie bezradne i musiało oddawać rywalom kolejne cele mapy. Ostatecznie zdecydowali się podjąć walkę zespołową, w której zostali kompletnie zmiażdżeni MAD Lions. To pozwoliło lwom przejąć kontrolę mad baronem i wkrótce ten stwór został zgładzony przez drużynę polskiego leśnika. Lwy świetnie poradziły sobie w ataku i stopniowo niszczyli kolejne cele mapy. Wkrótce SPG musiało oddać pierwszy inhibitor, a później kolejne. Ostatecznie drużyna Luroxa została zmuszona do podjęcia walki drużynowej, w której zostali kompletnie zniszczeni przez Crownshota i tym samym to MAD Lions wygrało spotkanie.