K1CK eSports Club pokonało Enclave Gaming i tym samym zagwarantowali sobie pierwsze miejsce w grupie D. Portugalska formacja tym samym pojawi się w fazie play-off.

K1CK eSports Club

Portugal Truklax ‒ Sion
Portugal LeChase ‒ Skarner
Portugal Aziado ‒ Cassiopeia
Portugal AlternativeX ‒ Tristana
Portugal Rhuckz ‒ Alistar

vs.

Enclave Gaming

Cho'Gath ‒ kerberos United Kingdom
Olaf ‒ Munckizz Denmark
Ryze ‒ Paris Greece
Sivir ‒ Frappii France
Braum ‒ Shogun United Kingdom

K1CK po wygraniu z Team Ascent pierwszego dnia rozgrywek byli praktycznie pewni awansu do kolejnej fazy rozgrywek, ale wygrana w tym spotkaniu utwierdzała ich na tej pozycji. Już od pierwszych minut gry Aziado bardzo dobrze radził sobie na środkowej alejce i wywierał presję na mapie. Enclave starało się podejmować jakąś inicjatywę, ale zbyt zachłanne zagrania w wykonaniu Munckizza sprawiały, że Portugalczycy powoli wychodzili na prowadzenie w złocie. Błąd drużyny z Wielkiej Brytanii sprawił, że Truklax zdobył dwa pierwsze zabójstwa i K1CK wyszło tym samym na olbrzymie prowadzenie w złocie. Później show był w stanie skraść Aziado, który bez większych problemów poruszał się po mapie.

Kolejne błędy Munckizza sprawiły, że Portugalczycy wyszli na jeszcze większe prowadzenie w złocie. Szybko zdobyty herald pozwolił im zniszczyć kolejną strukturę i bez większych problemów przejęli kontrolę nad mapą i zepchnęli rywali do obrony. Enclave postanowiło nie składać broni i zaczęli szukać okazji do wyłapywania rywali. Szybko zdobyte zabójstwo na Rhuckz otworzyło Brytyjczykom drogę do barona, jednak bardzo słabo ustawili się i doprowadzili do ryzykownej sytuacji. LeChase zdołał ukraść barona przy bierności Cho'Gatha i Olafa. Jego kompanii zdobyli dwa kolejne zabójstwa i ruszyli w kierunku bazy rywala. Tam po długim obrażeniu zdołali przebić się na teren bazy rywala i w szybkim tempie zdobyli dwa inhibitory. Po długiej rywalizacji K1CK wypracowało także trzeci inhibitor. Enclave za wszelką cenę starało się powstrzymać rywali przed podjęciem kolejnego barona, jednak doprowadziło to do tego, że Munckizz został wyłapany i zabity. To pozwoliło K1CK zakończyć spotkanie i zapewnić sobie awans do kolejnej fazy.