Pomimo tylko czterech spotkań pozostałych do rozegrania, finalne rozłożenie tabeli Ultraligi wciąż jest niepewne. Dzisiejsze popołudnie rozwieje wszystkie wątpliwości i pokaże, kto z jakiej pozycji w wystartuje w play-offach.

Pierwsze miejsce fazy zasadniczej wciąż jest niepewne, wszak w walce o nie pozostaje AGO ROGUE oraz 7more7 Pompa Team. Obie ekipy zmierzą się dzisiaj w ostatnim meczu o godzinie 20:30. W przypadku wygranej Sinmivaka i spółki, rozegrany zostanie tiebreaker pomiędzy dwoma zespołami, który zadecyduje o pozycji lidera. Zanim jednak do tego przejdziemy, czekają nas trzy inne, emocjonujące pojedynki.

Środowe zmagania zainauguruje Komputronik H34T, które podejmie K1CK Neosurf. Finaliści EU Masters wciąż pozostają w rywalizacji o trzecie miejsce, po które sięgną, jeżeli dwukrotnie pokonają organizacje braci Malczyńskich, wszak w przypadku ich pierwszej wygranej rozegrany zostanie dodatkowy mecz. Następnie, o godzinie 18:30 będziemy mogli oglądać PRIDE oraz Gentlemen's Gaming. Dla Dżentelmenów będzie to ostatni oficjalny test przed fazą pucharową, w której z pewnością będą najsłabszą drużyną. Następnie Illuminar Gaming podejmie walczące o honor piratesports.

Ostatni dzień zmagań w Ultralidze zaczyna się o godzinie 17:30. Transmisja, tak jak zawsze, będzie dostępna na kanale Polsat Games.