Wczoraj AGO Rogue zdemolowało mousesports, zaklepując swoje miejsce w półfinałach EU Masters. Dzisiaj nadszedł czas na rozstrzygnięcie losów po drugiej stronie drabinki, w której znaleźli się podopieczni delorda.

Pierwszy dzień play-offów europejskich rozgrywek obfitował w emocje. AGO Rogue i LDLC OL bezlitośnie rozprawili się ze swoimi rywalami, nie pozwalając im na wygranie nawet jednej mapy. Dziś możemy spodziewać się odrobinę bliższych spotkań, wszak na serwery wpierw załadują się zawodnicy Movistar Riders i fnatic Rising, a następnie druga polska reprezentacja na EUM, K1ck Neosurf, podejmie GamersOrigin.

Oponenci Shlatana i spółki to europejski miks, który w wiosennej rundzie francuskich rozgrywek w pełni zdominował ligę. Sam finał, w którym przyszło mu się mierzyć z LDLC OL, może nazwać lekkim spacerkiem, wszak wygrał go wynikiem 3:0. Przed Polakami w takim razie niełatwe zadanie, lecz doświadczony skład K1ck Neosurf już nieraz pokazał, że potrafi radzić sobie z najlepszymi.

Ćwierćfinał, w którym wystąpią Movistar Riders i fnatic Rising startuje o godzinie 18:00. Za to naszych rodaków na Summoner's Rift zobaczymy o godzinie 21:00. Transmisje z obu pojedynków, jak i z całego EU Masters, dostępne będą na kanale Polsat Games.