Zakończyły się rozgrywki w lidze Turkish Champions League, która jest tureckim odpowiednikiem LCS. W finale fazy playoff spotkały się Besiktas i Supper Massive. Drużyna prowadzona przez Polaka, Adriana „Hatchy'ego” Widerę wygrała mecz 3:1.

 

Gdy przed rozpoczęciem fazy playoff rozmawiałem z moim kolegą, przebywającym obecnie na emigracji w Turcji, powiedział mi, że nie mają szans na pokonanie Team Turquality. Stało się coś zupełnie innego. Adrian i jego drużyna Super Massive w pewnym stylu przeszła przez ćwierćfinały i półfinały, by spotkać się z obrońcą tytułu – Besiktasem. Mecz od początku przebiegał po myśli tureckiego super teamu. Wspaniały popis umiejętności dał Mustafa „Dumbledoge” Kemal Gökseloğlu, grając Bardem. Bardzo słabo pokazało się natomiast BJK. Zawodnicy nie wytrzymali presji, występując przed publicznością zgromadzoną w VolksWagen Arena. Ponadto ich draft wyglądał bardzo słabo w porównaniu do przeciwnika.

 

Super Massive dzięki zwycięstwu w finale playoffów zimowego splitu TCL pojedzie do Meksyku. Tam w dniach 16-23 kwietnia odbędzie się International Wildcard Invitational. Zwycięzca tego turnieju otrzyma slot na Mid-Season Invitational.

Oprócz tego nagrodę otrzymał Adrian „Hatchy” Widera. Polak został wybrany najlepszym trenerem w swoim regionie. Fani nie tylko z Turcji ale i z naszego kraju docenili jego wkład w rozwój drużyny. W ramach nagrody, Hatchy otrzymał piękny, złoty medal.