Jak donosi portal Dotesports, w organizacji Ocelote’a dojdzie do zmian na pozycji strzelca. Z drużyny ma odejść Rekkles, natomiast jego zastępstwo jest nieznane.

G2 Esports miało zdominować rok 2021. Pozyskanie Rekklesa na miejsce odchodzącego za ocean Perkza w oczach teoretyków stanowiło wzmocnienie dla drużyny, która celowała z uzyskanie tytułu mistrza świata. Jak pokazały ostatnie miesiące, drużyna „Samurajów” nie odnotowała wzrostu formy, lecz jej zauważalny spadek. W efekcie Jankos i spółka ominęła szansę na wyjazd w mistrzostwach świata.

Potencjalne zmiany mające nastąpić w drużynie niegdyś dominującej europejskie rozgrywki natychmiast stały się obiektem gorących plotek. Informacje tyczyły się wszyscy zawodnicy drużyny z wyjątkiem Capsa oraz Jankosa. Dotychczasowego szkoleniowca ma zastąpić Dylan Falco, zaś w Wunder i Mikyx stali się podmiotami rynku transferowego.

Dziś na łamach portalu Dotesports pojawił się wpis traktujący o przyszłości Rekklesa. Autor tekstu, powołując się na bliskie redakcji źródła, stwierdza, że szwedzki strzelec odejdzie z dotychczasowego zespołu. Jego kolejny dom nie jest znany – chęć transferu miało wykazać Vitality, lecz póki nie podjęto negocjacji. Mówi się także o innych regionach niż Europa, czyli Ameryce Północnej oraz Chinach. Na oficjalne informacje będziemy musieli jednak zaczekać.