Devils.one gładko rozprawiło się z Illuminar Gaming w meczu przedfinałowym, czym zagwarantowali sobie udział w European Masters i dotarli do wielkiego finału sezonu 1 Ultraligi. Przed nimi decydujące starcie z Rogue Esports Club.

Pył bitewny po wczorajszym meczu nie zdążył jeszcze opaść. Na świętowanie sensacyjnego zwycięstwa 3-0 z Illuminar Gaming zawodnicy Devils.one nie mieli jednak zbyt dużo czasu. Już dzisiaj, 27 marca, przyjdzie im zagrać w wielkim finale sezonu 1 Ultraligi i ponownie zmierzyć się z dominującym Rogue Esports Club.

W ramach przypomnienia – obydwie drużyny spotkały się ze sobą w zeszłym tygodniu w ramach tzw. małego finału. Wtedy to REC domknęło spotkanie wynikiem 3-1. Dziś również wystąpią w roli zdecydowanych faworytów, jednakże nie można całkowicie przekreślać Devils.one, które uskrzydlone wczorajszym triumfem może dziś mocno zaskoczyć.

Transmisja ze spotkania rozpocznie się o godz. 17:00 na kanale Polsat Games. Wielki finał skomentują: Michał „Avahir” Kudliński, Tomasz „TheFakeOne” Milaniuk oraz Daniel „Rajon” Pastusiak, a biurko analityków swoją obecnością zaszczyci Paweł „delord” Szabla.

Relację z finałowego tygodnia Ultraligi znajdziecie na specjalnej podstronie w naszym serwisie. Zachęcamy również do śledzenia naszego Instagram Story, gdzie wraz z firmą Olimp pokażemy wszystko to, co wydarzy się w studiu w Warszawie.