Rogue Warriors wyeliminowało OMG z Demacia Cup. Było to kolejne spotkanie ostatniej rundy fazy play-in, gdzie do rozstrzygnięcia potrzebowaliśmy aż trzech map.

Oh My God

China Casual – Jayce
China Jiekou – Sejuani
China Icon – Ryze
China Chelly – Ezreal
China Five – Alistar

vs.

Rogue Warriors

Gnar – Mouse China
Jarvan IV – Flawless Korea, Republic of
Lulu – doinb Korea, Republic of
Kog'Maw – Smlz China
Braum – Killua China

Rogue Warriors w pierwszym spotkaniu zdecydowało się na bardzo nietypową kompozycję, która miała się skupiać tylko i wyłącznie na potencjale Kog'Mawa w późnym etapie gry. Początek spotkania kompletnie nie ułożył się po myśli doinb, który był częstą ofiarą agresji ze strony rywala. To właśnie kontrola tempa gry na środkowej alejce pozwoliła OMG wypracować przewagę w złocie i kontrować zagrania rywala. Do środkowego etapu gry to weterani LPL przechodzili ze znaczną przewagą w złocie.

Błąd Icona w środkowym etapie spotkania pozwoliło Rogue Warriors zabić barona, pomimo tego, że ci mieli ponad 2000 złota straty do rywala. OMG starało się za wszelką cenę nie dopuścić przeciwnika na własną część mapy, ale to kosztowało ich tylko stratę kolejnych zabójstw. RW nie pozostało dłużne, zbyt zachłanne podejście pod wieże inhibitorową sprawiło, że przegrali bardzo ważną walkę drużynową i w konsekwencji stracili własny inhibitor. RW chciało wykorzystać okazję i zabić kolejnego barona, ale tym razem bardzo przytomnie zagrał Icon, który w tym samym czasie zniszczył drugi inhibitor i wieże przy nexusie i tym samym zmusił przeciwników do powrotu do bazy. Łotry ruszyły znowu na barona, ale tym razem został on skradziony przez Jiekou, co pozwoliło OMG zakończyć pierwszą grę.

Oh My God

China Casual – Gangplank
China Jiekou – Sejuani
China Icon – Ryze
China Chelly – Kalista
China Five – Leona

vs.

Rogue Warriors

Shen – Mouse China
Jarvan IV – Flawless Korea, Republic of
Kassadin – doinb Korea, Republic of
Xayah – Smlz China
Rakan – Killua China

Tym razem Rogue Warriors zdecydowało się na bardziej standardową kompozycje i praktycznie od pierwszych minut domniowali nad swoimi przeciwnikami. Świetne spotkanie rozegrał Killua, który razem z Smlz wypracował dwa wczesne zabójstwa na dolnej alejce i tym samym praktycznie wykluczył ze spotkania Chellyego. W takiej sytuacji OMG mogło bazować tylko i wyłącznie na Casualu, który co prawda zniszczył wieże na górnej linii, ale potem nie miał koncepcji co powinien robić dalej.

RW przy baronie popełniło katastrofalny błąd, który kosztował ich stratę wzmocnienia, tempa gry, a nawet inhbitora. Zrehabilitowali się, dopiero kiedy ten stwór ponownie zawitał na mapie. Świetna inicjacja od Killua pozwoliła im wygrać walkę drużynową i zabić barona. Niedługo potem RW wyrównało stan rywalizacji.

Rogue Warriors

China Mouse – Gnar
Korea, Republic of Flawless – Sejuani
Korea, Republic of doinb – Ryze
China Smlz – Kalista
China Killua – Braum

vs.

Oh My God

Aatrox – Casual China
Jarvan IV – Jiekou China
Malzahar – Icon China
Varus – Chelly China
Tahm Kench – Five China

OMG w decydującym spotkaniu wybrało Aatroxa. W mecz bardzo słabo wszedł Jiekou, który umarł dwukrotnie w bardzo dziwny sposób, ale kiedy wydawało się, że RW znowu zdominuje wczesny etap gry, to Casual wygrał starcie jeden na dwóch i w pojedynkę zdobył podwójne zabójstwo. To nie pokrzyżowało planów Rogue Warriors, gdyż świetnie grający w ostatnim meczu Doinb po chwili znalazł kolejną okazję, żeby powiększyć prowadzenie swojej drużyny.

Spotkanie było niesamowicie otwarte, ale to OMG wychodziło na minus na kolejnych potyczkach. Bardzo słabe spotkanie rozegrał Jiekou, który mocno przyczynił się do porażki OMG. Rogue Warriors szybko zabiło barona, a następnie zakończyło spotkanie przed upływem 30 minuty.