W finałowym spotkaniu koreańskiego turnieju kwalifikacyjnego, ostatnimi rywalami Kingzone DragonX byli reprezentanci debiutującego w lidze DAMWON Gaming. Formacja Nuguriego okazała się jednak zbyt silna do pokonania dla Naehyuna, Defta i spółki, i to właśnie przebojowy skład DWG zobaczymy podczas europejskich Worldsów.

DAMWON Gaming przeważało w praktycznie całym finale turnieju – gdyby nie jedno potknięcie w drugiej odsłonie spotkania, kiedy Barona Nashora pokonał umiejętnością specjalną Luciana Deft, to Nuguri wraz z drużyną prawdopodobnie wygrałby bez poniesienia porażki. Kompletnie zagubiony na mapie był Cuzz, który nie potrafił wykorzystać większości możliwości swoich postaci, szczególnie Jarvana IV, który pojawił się w rękach dżunglera w otwierającej potyczce.

Kingzone DragonX broniło się dzielnie jedynie w czwartej odsłonie, kiedy faktycznie formacja poradziła sobie z dominującymi rywalami. Niemniej jednak, było to za mało, aby sięgnąć po zwycięstwo i to DAMWON Gaming zapewniło sobie bilet na europejskie mistrzostwa świata, które zaczną od fazy Play-In. Formacja dołączyła tym samym do zwycięzców letniego splitu oraz zespołu z największą ilością punktów w sezonie i wraz z SK Telecom T1 oraz Griffin będzie reprezentować Półwysep Koreański na Starym Kontynencie.